רשת יונים

אחד הדרכים האפקטיביות ביותר להרחיק יונים מאזור מגורינו היא באמצעות רשת יונים. רשת זו יכולה לסייע בחסימת כניסה למסתורי כביסה, עליות גג, חסימת האפשרות שלה יונים לקונן על צמרות העצים בגינה שלכם וכן ניתן להשתמש ברשת זו גם לחסום את הכניסה למרפסת שלכם, במיוחד כאשר אתם גרים בדירה בבניין. מוטי הדברה בירושלים ישמח לתת לכם את השירות המקצועי והאמין ביותר, להתקין לכם רשתות יונים המתאימות לצרכים שלכם ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

מהי רשת יונים שקופה?

רשת יונים שקופה היא רשת שעשויה ממונופיל (סוג של ניילון) וניתן לרכוש אותה בעוביים שונים. 0.8 מ"מ יהיה החזק ביותר אם כי גם 0.7 מ"מ יהיה מומלץ. עובי קטן יותר מתאים רק לציפורים קטנות. הוא מתאים לחסום מסתורי כביסה ובכלל חללים גדולים שאנו רוצים לחסום את הכניסה אליהם. מבצעים את ההתקנה באמצעות כבל פלדה המושחל אל קצה הרשת ומקבעים אותו לקירות משני הצדדים. רשת זו עמידה יחסית בפני אש. כלומר היא עשויה להישרף אך אינה נחשבת כמעבירה בעירה.

מהי רשת פוליאתילן להרחקת יונים?

רשת זו הינה רשת פלסטיק. היא איננה שקופה, יותר בגוון של בז' והיא נחשבת לנפוצה מאוד בשל עמידותה לאורך שנים. החיסרון שלה הוא שהיא דליקה יותר מסוגי רשתות אחרות ולכן מדבירים רבים כבר לא עושים בה שימוש. רשת זו חזקה ועמידה, גם בפני ציפורים גדולות.

רשת מתכת להרחקת יונים? מתי היא תתאים?

לצד הרשתות הקלאסיות יש גם רשתות ממתכת. גם היא משובצת עם ריבועים צפופים ובשל היותה עשויה ממתכת היא עמידה בפני אש ובכלל טמפרטורה גבוהה. רשת זו עשויה להתאים לגגות בתים ובניינים, לגגות של מפעלים, לפתחי ארובות ועוד. מבחינת נראות ואסתטיקה היא פחות אטרקטיבית. היא גם מתאימה יותר לפתחים קטנים ולא למרחבים גדולים ולאחר כמה שנים סביר שהיא תחליד מהגשמים והלחות ותצטרך בהחלפה. לכן היא תתאים בעיקר למפעלים, ארובות ואזורים שבהם רשתות אחרות לא יהיו אפקטיביות.

לסיכום: רשת יונים יכולה להיות פתרון נהדר להרחיק את היונים מהסביבה שלכם ולמנוע כניסה למסתורי הכביסה או המרפסת שלכם. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

אהבתם?

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בטוויטר
שיתוף באימייל
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

© כל הזכויות שמורות למוטי הדברה בירושלים.

דילוג לתוכן