רשת חתולים

סביר להניח שאתם כבר מכירים את העובדה שחתולים בעלי יכולת זינוק נהדרת, אולם לא פעם הם עשויים להשתמש ביכולת הזו בצורה שאיננה בטיחותית עבורה, שלא נאמר אפילו מסכנת חיים. לא פעם אנו שומעים סיפור על איזה חתול שקפץ או נפל ממרפסת ואנו מתחילים לדמיין בראש חתולים המנסים "להתאבד". ובכן לא כך הדבר. הם פשוט אוהבים לקפץ, לשחק ולהעסיק את עצמם ולעתים רבות יש משהו שפוגע בתשומת הלב שלהם או ביכולת לחשב את אומדן המרחק או הסכנה באותה הקפיצה ולכן מבלי להתכוון לכך הם פשוט נופלים. משהו שיכול להימנע אם תתקינו רשת חתולים במרפסת שלכם.

אז החתולים לא מנסים לפגוע בעצמם?

כמובן שלא. החתולים בעלי אינסטינקטים טובים והם בדרך כלל נופלים על הרגליים כפי שאומר הפתגם הידוע. לצערנו הרב בשל חוסר בהבנת הסכנה או אומדן לא נכון של המרחק ומה יש מעבר לגדר – הם לא חושבים שהם הולכים ליפול מגובה רב ולכן לא פעם אנו שומעים על חתולים שקופצים מהמרפסות. רשת חתולים המותקנת במקום תציל את חייהם ותחסוך לכם עוגמת נפש רבה.

מהי רשת חתולים?

רשת חתולים היא רשת העשוי ככל הנראה מפלסטיק או ניילון. הרשת צריכה להיות מספיק עבה כדי להחזיק את משקל החתול ולהיות מספיק צפופה כדי שהוא לא יוכל ליפול דרכה בטעות. במיוחד אם יש לכם גם חתולים קטנים בבית. כמו כן רשת צפופה תסייע במניעת כניסה של ציפורים הביתה דרך המרפסת. הרשת יכולה להיות גם רשת מסיבי בד מיוחדים וחזקים שהחתול לא יוכל לכרסם בהם. הרשת לא יכולה להתחמם מהשמש עד לכדי חום גבוה אחרת היא תישרף ועשויה אף לגרום לחתול לכוויה כשהוא נופל עליה.

ההתקנה צריכה להיות בצורה כזו שהרשת תהיה מספיק גבוהה שתוכלו לנקות ולתחזק אותה מצד אחד ושהחתול יוכל לטפס עליה בחזרה למרפסת במידה והוא נופל אליה מצד שני. כמו כן היא צריכה להיות מספיק מתוחה שהחתול לא יסתבך בתוכה אך לא מתוכה מדי שהנפילה שלו לא תהיה כואבת מדי. מוטי הדברה בירושלים ישמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר ולבצע את ההתקנה של רשת חתולים במרפסת שלכם בצורה מהירה ומקצועית. צרו קשר לפרטים נוספים והזמנת השירות.

אהבתם?

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בטוויטר
שיתוף באימייל
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

© כל הזכויות שמורות למוטי הדברה בירושלים.

דילוג לתוכן