הדברה בירושלים

חודשי הקיץ החמים מביאים איתם מזיקים רבים ביניהם נמלים, ג'וקים ועוד חרקים מסוגים שונים. בנוסף לתחושה הלא נעימה ולעיתים אף לחשש אותם אנו מרגישים בפגישה עם המזיקים חשוב לזכור שהם עלולים לפגוע גם בבריאותנו. רבים מהם נושאים עימם חיידקים רבים אותם הם מפזרים ברחבי הבית, על האוכל שלנו ועוד. על מנת להתמודד עם התופעה הלא נעימה רבים בוחרים לבצע הדברה בביתם. הדברה נעשית אך ורק על ידי מדביר מקצועי ומוסמך אשר ידע כיצד להתאים את החומק המדויק עבור הצורך הספציפי שלנו. במידה ואתם מחפשים אחר הדברה בירושלים חייגו עוד היום אל מוטי הדברה ונשמח לתת לכם מענה מהיר.

כיצד מטפלים במזיקים?

ישנן מספר פעולות אותן ניתן לעשות עוד לפני הזמנת המדביר. תחילה הרחיקו מזון ממשטחים חשופים, סיגרו אריזות ושמרו אותן בארונות סגורים וגבוהים. לרוב מזיקים נמשכים לאוכל ובכל מקרה בו הם מזהים אריזות או שאריות מזון הם ימשכו אליו. בנוסף, שימרו על ניקיון והיגיינה של הבית. מקומות מלוכלכים הינם מועדים לפורענות ומושכים אליהם חרקים רבים. דאגו לזרוק את הזבל באופן קבוע ולא לתת לו להצטבר, גם ערמות זבל הן בית למזיקים רבים. לבסוף, הקפידו על ניקיון של פתחי הביוב. חרקים רבים, בעיקר ג'וקים מוצאים מסתור במקומות חשוכים כמו פתחי הביוב, ניקיון המקום מאפשר הרחקה שלהם. במידה ודאגתם לכל הפרטים הללו וביתכם עדיין מושך חרקים זה הזמן להזמין איש מקצוע.

הבחירה בחברת הדברה בירושלים

במרבית הפעמים למרות שאנו נוקטים בכל אמצעי ההגנה האפשריים אנו ממשיכים למצוא חרקים רבים בביתנו. במקרים מעין אלו אין ברירה אלא לבצע הדברה. תהליך ההדברה הינו פשוט ואינו אורך זמן רב. המדביר מפזר את הריסוס אשר מכיל חומר רעיל להשמדת החרקים. כל מה שעליכם לעשות הוא להכין את הבית על ידי שמירה של המזון במקום גבוה. יש לשים לב כי מדובר במדביר מקצועי וכי החומר מאושר בידי משרד הבריאות. אם אתם גרים באזור ירושלים ואתם מחפשים אחר מדביר מקצועי, מוטי הדברה מבצע הדברה בירושלים ובאזור, תרימו טלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

הדברה בירושלים – שאלות ותשובות

הדברה הוא שירות שכיח במיוחד בכל רחבי הארץ וגם בירושלים כמובן. חברת מוטי הדברה בירושלים תספק לכם שירותי הדברה מקצועיים באזור ברמה הגבוהה ביותר, עם מחירים אטרקטיביים ושירות אמין. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנת השירות. לנוחיותכם מספר שאלות/תשובות בתחום:

תשובה: מזיקים שונים יכולים לפקוד את ביתכם, המשרד או בית העסק שלכם בירושלים בכל עת במהלך השנה. יש מזיקים שיותר נפוצים בחורף ואחרים שיוצאים בעיקר בקיץ. במידה ואתם מזהים פעילות של מזיקים שונים בסביבתכם מומלץ לקרוא באופן מידי למדביר מקצועי ומוסמך שיטפל בבעיית המזיקים שלכם. ללא קשר, מומלץ להזמין שירותי הדברה בירושלים לצורך מניעה ובכך להפחית את הסיכוי להימצאות מזיקים בסביבתכם וטיפול יקר יותר בהמשך.

תשובה: בירושלים יש את העיר העתיקה, לצד הרים וטבע, בנייני מגורים מודרניים יותר וכן שווקים סואנים ומלאים. אופן מחיה זה מושך אליו מזיקים רבים מסוגים שונים, החל ממכרסמים שונים, דרך דבורים וצרעות, נמלים, תיקנים, יונים, עקרבים ועוד. חלק מהמזיקים מסוכנים יותר מהאחרים ומצריכים טיפול מהיר ומידי.

תשובה: ההדברה היא בהתאם לסוג המזיק וצרכי ההדברה שנגדו. כך למשל יונים לא מחסלים אלא מרחיקים מהמקום והופכים אותו ללא נוח לנחיתה עבורן. לעומת זאת נחיל של דבורים או צרעות בגינה הוא דבר מסוכן ויש לרסס חומר רעיל.

תשובה: בדרך כלל בניינים משותפים בהם רוצים לתחזק היטב את הגינה וסביבת הבניין, דואגים לכך שפעם בשנה המדביר יגיע וירסס את האזור לצורך מניעה ומשיכה של מזיקים שונים. שירות זה לצד שירותים אחרים של מדביר מוסמך יהיו באחראיות ועד הבית בדרך כלל המנהל את תקציב הבניין ואחראי על הטיפול מול אנשי המקצוע השונים.

תשובה: בדרך כלל מומלץ לחכות מספר ימים לאחר ההדברה ורק אז לשטוף את הרצפה בבית עם שטיפה יסודית. זאת כדי לאפשר לחומר לעשות את העבודה כמו שצריך, אולם לעתים אין ברירה אלא לשטוף אותה ביום-יומיים שלאחר ההדברה.

אהבתם?

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בטוויטר
שיתוף באימייל
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

© כל הזכויות שמורות למוטי הדברה בירושלים.

דילוג לתוכן