מדבירים בירושלים

אם אתם זקוקים לשירותיהם של מדבירים בירושלים אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ועבור כל בעיית מזיקים שתתקלו בה. מוטי הדברה בירושלים הינה חברה מקצועית ומנוסה בתחום, בעלת וותק רב וניסיון בתחום ההדברה ומספקת שירותיה בירושלים והסביבה במקצוענות רבה. החברה דוגלת בחומרי הדברה איכותיים, שיטות הדברה מתקדמות וכמובן הדרכה על בטיחות הלקוח ומשפחתו במהלך זמן ההדברה ולאחריה.

ריסוס לצורך מניע – האם צריך?

במקומות רבים נהוג להשתמש בריסוס לצורך מניעה. זאת כדי למנוע ממזיקים שונים להגיע אל הבית/בית העסק והסביבה שלנו. הדברות אלה טובות נגד מזיקים סטנדרטיים ולא נגד כל המזיקים. חומרי הגלם הרעילים המשומשים בהדברות אלה יכולים לסייע בהפחתת הסיכוי להגעתם של מזיקים שונים ולכן מדובר בשירות פופולרי בכל רחבי הארץ וגם בירושלים. ריסוס לצורך מניעה יכול להחזיק למשך שנה בערך ולכן ועדי בתים למשל מזמינים את השירות אחת לשנה כחלק מתחזוקת הגינה וסביבת הבניין שלכם.

ריסוס בית פרטי ממזיקים שונים

מזיקים שונים יכולים להימשך לבית הפרטי שלכם, לפגוע בבריאות בני הבית, להזיק לרכוש ועוד. חלק מהמזיקים הינם קטנים יותר כמו נמלים, מקקים, זבובים, יתושים ואילו חלק עשויים להיות גדולים ובולטים יותר כמו מכרסמים ובעלי חיים אחרים. במקרה של זיהוי פעילות של מזיקים בביתכם אנא התקשרו אלינו בהקדם ונגיע אליכם במהירות האפשרית לסייע לכם.

ריסוס וטיפול במזיקים בגינה ובסביבה

חלק מהמזיקים מעדיפים להיות דווקא בגינה שלנו. הם מתחבאים באדמה, בעצים ובאזורים מוצלים. הם עשויים למצוא מזון ומים בסביבה זו וכן אזור מוגן למחיה ולהתרבות עבורכם. כך למשל יונים המקוננות על אדן החלוץ, בצמרות העצים, על המרזבים שבגג או אפילו קן צרעות שהם החליטו להקים במחסן שלכם, כוורת של דבורים על העץ שלכם או אפילו טרמיטים שאוכלים את העצים שלכם מבפנים.

מדבירים בירושלים עם שירות לעסקים

שירותי הדברה בירושלים הנם שירותים חשובים מאוד לבתי העסק בעיר. לא משנה אם אתם משרד, חנות, מסעדה או שטחים חקלאיים בפאתי העיר. מזיקים שונים עשויים לפקוד את העסק שלכם ובמקרים מסוימים מדובר במפגע תברואתי קשה שיכול לגבור בסגירת העסק. במקרים אחרים זה יכול להיות מסוכן או לא נעים לעובדים שלכם. בכל המקרים יש להדביר את המזיקים. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אהבתם?

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בטוויטר
שיתוף באימייל
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

© כל הזכויות שמורות למוטי הדברה בירושלים.

דילוג לתוכן