חיטוי בירושלים

שירותי חיטוי בירושלים ובכלל בכל רחבי הארץ הם שירותים שכיחים מאוד. מרבית הפעמים שבהם מוזמן השירות הזה הוא מיועד לצורך חיטוי כללי ומניעת הגעה של מזיקים שונים. עם זאת, ישנם גם פעמים שבהם השירות נדרש במיוחד. כך למשל לאחר פליטה של גזים במפעל מסוים, לאחר אירוע גדול במתחם כלשהו שצריך להישאר סטרילי ונקי ואפילו בתקופת הקורונה בישראל ובעולם – מדבירים היו עובדים סביב השעון לבצע חיטוי והדברה כדי לשמור על סטריליות וניקיון ככל האפשר.

שירותי חיטוי בירושלים והדברה לצורך מניעה

כדי לדבר על חיטוי בירושלים או שירותי חיטוי בכלל חשוב להבין איך את זה עובד. נחלק את העבודה ל2: שירותי חיטוי לשמירה על סטריליות ומניעת העברה של חיידקים ווירוסים שונים והחלק השני הוא שירותי חיטוי והדברה לצורך מניעת הגעת מזיקים למקום.

נתחיל מהשני כי הוא פשוט יותר – מזמינים שירותי חיטוי והדברה, אחת לשנה או שנתיים, על מנת לרסס מקום מסוים. הריסוס הוא ריסוס של חומר רעיל המתפרק לאט ובכך הוא אפקטיבי לאורך זמן. הוא משלב מגוון חומרים בדרך כלל כדי להפחית את מינון הרעילות ובכך לאפשר לבעלי חיים אחרים כמו כלבים, חתולים וכד' – להישמר מפני פגיעה מהחומר. עם זאת, הוא עדיין נמצא שם במינון נמוך ומרחיק מזיקים קטנים ובעייתיים כמו נמלים, תיקנים וסוגי מזיקים אחרים (תלוי בסוג החומרים וסוג ההדברה).

השירות הראשון הוא חיטוי המתאים לנטרול וחיסול של חיידקים. הוא מתאים גם במקומות פתוחים וגם במקומות סגורים. ידוע הרי שחיידקים יכולים לעבור גם אם הם נמצאים למשל על ידית תמיכה במדרגות. נניח שמישהו חולה, יתעטש על הידיים שלו ואז נגע בכפתור של המעלית, בידית התמיכה במדרגות, ברהיט כלשהו וכו'. החיידקים נשארים שם לזמן מסוים ולכן יש הצורך לנקות ולחטא את המקום על מנת להמית את החיידקים ולמנוע את העברתם לאנשים אחרים. בתקופת הקורונה בישראל למשל שירות זה היה פופולרי מאוד.

למי מתאים השירות?

שירות זה מתאים לכולם. החל מבנייני מגורים שהדיירים בו רוצים לשמור על סטריליות  וסביבה נקייה מחיידקים ומזיקים שונים, דרך בתי מלון, סניפים שונים של עסקים, משרדים ועד פארקים, גני אירועים ועוד.

אהבתם?

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בטוויטר
שיתוף באימייל
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

© כל הזכויות שמורות למוטי הדברה בירושלים.

דילוג לתוכן