הרחקת יונים

אנו מכירים את היונה כבעל חיים רגוע, לא תוקפני ועל הנייר לא כזה שאמור להזיק. לצערנו הרב בשל כמה סיבות שתכף נפרט עליהן מעט יותר, היונים נחשבות כמזיקות לבני האדם ולכן יש לטפל בהן בהקדם. לעומת מזיקים רבים אחרים שפועלים לחסלם, עם היונים מתנהגים בצורה הומנית יותר ופשוט פועלים על מנת להרחיק אותם מהסביבה שלנו מבלי לפגוע בהן. הדרך הטובה ביותר לביצוע הרחקת יונים היא באמצעות הפיכת המקום ללא נוח ולא בטוח לנחיתה עבורן.

מדוע היונים נחשבות למזיקות לאדם?

היונים נחשבות למזיקות מכמה סיבות: הן נושאות על כנפיהן כינים וחיידקים שונים, וירוסים וקרדיות. כל אלה יכולים להזיק לאדם ולבעלי החיים שהוא מגדל בין אם על ידי אלרגיה, עקיצה וזיהום הדם, פיתוח מחלות שונות ועוד. הלשלשת של היונים היא חומצית ומי שראה אזור שמתחת לעץ שיונים מקוננות בו יודע בכמה לשלשת מדובר. זו מזהמת את הסביבה ומשחיטה רכוש. לבסוף גם הרעש הבלתי נסבל שאלה עושות כאשר חיות בלהקות זה משהו שגם אי אפשר לעבור עליו לסדר היום.

הרחקת יונים באמצעות רשת

אחת השיטות הטובות ביותר לביצוע הרחקת יונים היא באמצעות רשת יונים. ישנם כמה סוגי רשתות, חזקות יותר וחזקות פחות, בעלות מידת צפיפות שונה ועשויות מחומרי גלם שונים. אתם רוצים לוודא שהרשת מספיק חזקה גם בפני יונים וציפורים גדולות וגם כמובן רשת עמידה בפני תנאי מזג האוויר שתחזיק מעמד לאורך שנים.

הרחקת יונים באמצעות דוקרנים

שימוש בדוקרנים נגד יונים גם כן יכול להיות אפקטיבי במיוחד וזוהי אופציה פופולרית נוספת. מתקינים את הדוקרנים באזורי מישור כמו אדן החלון, על הדוד, גגות בניינים ועוד. אלה הופכים את האזור ללא בטוח ונוח לנחיתה עבור היונים ונחשב לטכניקה טובה להרחקת היונים.

לצד אלה יש טכניקות נוספות להרחקת יונים כמו סלילים חשמליים, מלכודות עורבים ומלכודות קוליות אחרות. מוטי הדברה בירושלים היא חברת הדברה מקצועית ומנוסה המספקת שירותי הרחקת יונים כבר שנים רבות ומנוסה בטיפול ביונים, בין אם מדובר בצמרות עצים, גגות בתים, בנייני מגורים ועוד. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות!

אהבתם?

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בטוויטר
שיתוף באימייל
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

לקוחות ממליצים

יצירת קשר

© כל הזכויות שמורות למוטי הדברה בירושלים.

דילוג לתוכן